Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
AFS licence - pomocník pro hippoterapeuty

AFS licence - rozšíření pole působnosti pro hippoterapeuty

Metodika AFS

Hypoterapie je jedna z úžasných rehabilitačních technik, která vychází z faktu, že člověk je součást přírody. Synergií energií a pohybu dvou bytostí dokáže hypoterapie nastartovat nejen zlepšení motorických funkcí a rehabilitaci, ale i radost ze života a spětí s přírodou.

Hypoterapie často pomáhá i při postiženích pohybové ho aparátu, kde jiné metodiky nebyly účinné.

 

AFS může výrazným způsobem zlepšit efektivitu hypoterapie. Pokud se člověk před usednutím na koně vyladí terapií AFS, zharmonizované svalstvo umožní jezdci větší uvolněnost, svalová synergie bude lépe zvládat rovnováhu a celkový progres terapie bude dynamičtější a efektivnější.

Grafické zobrazení svalových struktur navíc terapeutovi ukáže, jak se terapie vyvíjí a v kterých částech těla je stagnace, na kterou se pak dá lépe zaměřit.

Kontaktujte nás, určitě je pro Vás a Vaše klienty AFS velkým přínosem.