Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
Akupresurní Fyzioregenerační Stimulace

Kde se v ČR už AFS používá?

Ivo Kolář

AFS terapie mi změnila život, když s ní začala pracovat má bývalá manželka, skvělá terapeutka, během dvou měsíců mi dala záda do stavu, kdy úplně zmizely dlouholeté ataky paralýzy, ale navíc se mi zlepšila hybnost. Až od této doby jsem mohl začít s tak náročnou profesí, jako jsou masáže a další terapie.

Více informací →

Agneša Kuková, Regeneračné centrum ALEXANDRIA

Regeneračné centrum Alexandria - masáže, lymfodrenáž, bankovanie, akupresúra Martin Regeneračné centrum a centrum prevencie zdravia. Diagnostika: enteoskopia, irisdiagnostika, AMP vyšetrenie. Prevencia zdravia: masáže, lymfodrenáže, bankovanie, akupresúra.

Více informací →

Zdenka Kolářová - terapeut

Pokud se cítíte unaveni, míváte špatnou náladu, špatně spíte nebo dokonce již trpíte nějakým zdravotním problémem (a to od častého nachlazení, rým, alergií přes problémy s tlakem, cukrovkou až po ty nejzávažnější potíže – onkologické) je velmi dobře, že jste otevřeli tuto část stránek.

Více informací →

Klinika v Hradci Králové

Soukromé chirurgické centrum SPORTKLINIK Vám nabízí široké spektrum služeb nejen pro sportovce. V čele kliniky stojí zkušený MUDr. Jiří Neumann, šéflékař Českého atletického svazu, který vybudoval tým specialistů z mnoha oborů. Pod jednou střechou tak u nás najdete vše, co je potřeba k péči o pohybový aparát.

Více informací →

Miroslav Omasta – masér Jana Kurialová – fyzioterapeut

Pomáhám lidem, kteří chtějí být "ZDRAVÍ, POHYBLIVÍ A KRÁSNÍ V KAŽDÉM VĚKU" Jmenuji se Miroslav Omasta a jsem majitelem Studia MCMO (Miss Cosmetic Miroslav Omasta ), v němž poskytuji výživové poradenství, masérské služby, energetické terapie, kinesiotaping, kosmetické služby a vizážistiku.

Více informací →

Mgr. Štefan Lednický, Ambulatorium

Je tu pre napĺňanie jednej zo základných potrieb ľudí, čím je snaha o dosiahnutie zdravia prostredníctvom regeneračnej rehabilitácie. Komplexné regeneračné služby okrem individuálneho komfortu prinášajú zameranie pozornosti na ozdravné mechanizmy v organizme človeka – liečia a upevňujú zdravie.

Více informací →

Řada pracovišť využívá AFS v uzavřeném režimu např. péče o zaměstnance velkou fyzickou zátěží, jako jsou ošetřovatelky LDN apod., programátorské firmy...

Fitnes centra a posilovny.

Řada fitnes a posiloven má k dispozici masérské pracoviště. Diagnostika AFS je pro posilující sportovce účinnou prevencí svalových úrazů. Další výrazný faktor je harmonizace svalových řetězců v oblasti třísel, kde u posilování i některých dalších sportech dochází k svalovým úrazům nebo tříselné kýle. V neposlední řadě harmonizace organismu pomáhá zvýšit výkon a kondici.