Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
AFS licence - pomocník pro Fyzioterapeuty

AFS licence - pomocník pro fyzioterapeuty

AFS Terapie

Licence AFS je vhodným doplňkem pro maséry, fyzioterapeuty, rehabilitační pracovníky a lékaře. Prostřednictvím AFS lze zefektivnit regeneraci pohybového aparátu. Navíc pomocí AFS může terapeut dokumentovat výsledky své práce samozřejmě i ve vazbě na vlastní metody a postupy.

Pro fyzioterapeuty je rehabilitační technika skvělým doplňkem pro klienty, kteří hledají co nejefektivnější možnost návratu do plné kondice a hybnosti. Jelikož AFS systémově spouští regenerační procesy organismu, napravuje současně primární i sekundární svalové dysbalance. Synergie s klasickými rehabilitačními technikami, které jsou zaměřeny většinou lokálně na postiženou oblast, zkracuje celkovou dobu rehabilitace v desítkách procent. 

Velkým přínosem je i možnost sledovat progres ozdravného procesu porovnáváním grafů jednotlivých vyšetření. Z grafů lze také většinou vyčíst zátěže pákového efektu lokální dysbalance.

V praxi se také výrazně ukazuje díky zobrazení celého pohybového aparátu fakt, že lokální úraz nebo spazmus přenáší svalové dysbalance do svalových řetězců v takovém rozsahu, že bez tohoto zobrazení to není možné komplexně uchopit. AFS dokáže rychle tyto sekundární problémy svalů odstranit, a následná lokální rehabilitace klasickými technikami je daleko rychlejší a efektivnější. Synergický efekt více terapií je často velmi překvapivý nezvykle rychlým progresem rehabilitace.

Napište nám, přijedeme Vám tuto efektivní techniku předvést.