Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data/web/virtuals/139822/virtual/www/domains/afsterapie.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
AFS licence pro maséry

AFS licence - pomocník pro maséry

Metodika AFS

Masérům přináší práce touto technikou novou dimenzi účinků při práci s klientem.

Klienta dostanete terapií AFS rychleji z problémů s pohybovým aparátem, jako jsou ústřely plotýnek, paralýza páteře (houser), omezení funkcí končetin, poúrazové omezení hybnosti, pooperační atrofie, a řadu dalších hybných problémů. Velmi tuto terapii ocení také dámy po porodu, kdy se velmi rychle zharmonizuje a zregeneruje břišní svalstvo, a to jak po přirozeném porodu, tak po císařském řezu.

Maséři, kteří si chtějí zvyšovat svoji kvalifikaci a rozsah možností efektivně pomáhat svým klientům, ocení efektivitu výsledků.

Přínos této techniky je i pro zdraví maséra. Každý známe ty „betony“ na zádech u klientů, kteří se o sebe moc nestarají, a víme, jak trpí naše prsty, než se podaří přetvořit betonovou krustu na svalstvo.  Terapií AFS se nejen zádové svalstvo krásně uvolní, a po cyklu těchto terapií pokud na závěr děláme masáž na doladění svalových partií, je radost masírovat svaly bez spazmů. Následná pravidelná péče o klienta je výrazně efektivnější při možnosti porovnávání výsledků diagnostiky, která masérovi dává přehled o řadě parametrů organismu klienta.

Kontaktujte nás, a domluvme si bezplatně zkušební terapii, nejlépe pochopíte tuto techniku, když ji zažijete na vlastním těle a procítíte.

Metodika AFS

Masér je z mého pohledu profese, která je svým významem hodně podceňovaná a to jak klienty, tak samotnými maséry.

Klienti (a hlavně lidi co na masáže vůbec nechodí) si často neuvědomují, jak důležitá je pravidelná péče o naše tělo. Se svým plechovým miláčkem jezdí každý na preventivní prohlídky, pravidelně mění filtry, čistí exteriér i interiér, a hlavně STK. Kdyby stejnou péči věnovali lidi svému tělu, budou zdravější, v lepší fyzické i psychické kondici, budou mít zdravější klouby a ušetří čas i peníze za drahou léčbu. U těla je prevence důležitější než u strojů, ale lidi to mají v hlavě z nějakého záhadného důvodu naopak.

Maséři si často neuvědomují, že jsou vedle kosmetiček a pedikérek první, kdo může při správných znalostech odhalit vznikající zdravotní problémy na samém začátku, a neinvazívními technikami a přírodní cestou včas zamezit vážným zdravotním problémům. Jelikož se péčí o zdraví zabývám více než 25 let, sleduji vývoj péče o zdraví, a je skvělé, že masérů s touhou po poznání masově přibývá, a mám pocit, že z oborů kolem zdraví nejvíce rozvíjejí své vzdělání různými kurzy a studiem přírodních zákonitostí.

Když jsem výše zmiňoval u aut pravidelnou STK, každý ví, že je založena na diagnostice. Technikovi nestačí sednout do auta a říct, že to chrastí nebo vrže, musí to zdokumentovat a definovat.

Naše tělo si zaslouží to samé, a metodika AFS to umožňuje. Zobrazí stav pohybového aparátu, v grafech lze vyčíst stupeň „opotřebení“, zátěže i energetické kapacity. Oproti STK ještě navíc sestaví optimální terapii individuálně k danému zjištěnému stavu. Ideální „technologický postup opravy“.

Pomozme svým bližním, prodlužme jim životnost kloubů, páteře, zlepšeme kondici… Proto jsme se stali terapeuty, tak to dělejme co nejlépe!